Amsterdam i festiwal tulipanów


TERMIN I CENA:

20 – 22.03.2020 r. – 399 PLN  199 PLN + obowiązkowo dodatkowo płatne (30 PLN oraz 30 EUR)

27 – 29.03.2020 r. – 399 PLN  199 PLN + obowiązkowo dodatkowo płatne (30 PLN oraz 30 EUR)

03 – 05.04.2020 r. – 409 PLN  209 PLN + obowiązkowo dodatkowo płatne (30 PLN oraz 30 EUR)

17 – 19.04.2020 r. – 409 PLN  209 PLN + obowiązkowo dodatkowo płatne (30 PLN oraz 30 EUR)

24 – 26.04.2020 r. – 459 PLN  259 PLN + obowiązkowo dodatkowo płatne (30 PLN oraz 30 EUR)

01 – 03.05.2020 r. – 459 PLN  259 PLN + obowiązkowo dodatkowo płatne (30 PLN oraz 30 EUR)

08 – 10.05.2020 r. – 409 PLN  209 PLN + obowiązkowo dodatkowo płatne (30 PLN oraz 30 EUR)


ŚWIADCZENIA

W cenie

  • przejazd autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, WC, DVD),
  • opiekę pilota,
  • zwiedzanie według programu.

Dodatkowo płatne obowiązkowo

Łącznie: 30 PLN oraz 30 EUR, w tym:

  • bilety wstępu, opłaty drogowe, lokalne oraz pilockie – 30 EUR/os. (opłata zbierana jest przez pilota w autokarze i nie podlega zwrotowi ani rozliczeniu),
  • ubezpieczenie KL/NNW – 20 PLN/os.,
  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10 PLN/os.

Dodatkowo płatne opcjonalnie

  • Kup Sobie Spokój: 20 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi,
  • rezerwacja miejsc w autokarze: 30 PLN/os.,
  • dopłata do wybranych miast wyjazdowych (zobacz TRANSPORT).


PROGRAM RAMOWY

1 dzień (piątek) – w godzinach wieczornych (zgodnie z rozkładem) wyjazd z poszczególnych miast. Nocny przejazd przez Polskę, Niemcy do Holandii.

2 dzień (sobota) – w godzinach porannych przyjazd do KEUKENHOF (nid. ogród kuchenny) – ogród i jedna z największych wiosennych atrakcji Holandii, co roku odwiedzana przez tysiące turystów z całego świata. Ogród Keukenhof położony jest pomiędzy Amsterdamem i Hagą, w miejscowością Lisse. Jest największym ogrodem z kwitnącymi roślinami cebulowymi na świecie, których cebulki sadzone są ręcznie. Ogród rozciąga się na obszarze 32 ha i rozkwita wiosną ponad 7 milionami kwiatów cebulowych tulipanów, hiacyntów, krokusów, narcyzów. W ciągu 64 lat odwiedziło go ponad 50 milionów turystów z wszystkich zakątków naszego globu. Spacer po ogrodzie Keukenhof to wspaniała uczta dla oczu i duszy. Przechodząc kolejnymi ścieżkami trafiamy na coraz to piękniejsze miejsca. Tulipany zachwycają kolorami, kształtami. Można przystanąć na chwilę na mostku nad strumieniem i słuchając szumu wody delektować się widokiem.
W godzinach południowych przejazd do AMSTERDAMU. Przez położenie na wodzie Amsterdam jest często nazywany „Wenecją północy„, chociaż w przeciwieństwie do włoskiego miasta, nie buduje się tutaj domów bezpośrednio nad kanałami tylko pozostawia miejsce na szeroką drogę i chodnik. Stolica Holandii położona jest na 90 wyspach połączonych ze sobą tysiącem mostów. To istny raj dla rowerzystów. Prawie milion jednośladów codziennie pokonuje specjalnie przygotowane drogi. Odwiedzimy między innymi: Plac Rembrandtatarg kwiatowyPlac Dam z Pałacem Królewskim oraz legendarne centrum Amsterdamu z dzielnicą czerwonych latarni. Po zakończeniu zwiedzania czas wolny. W godzinach późnowieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd nocny.

3 dzień – powrót do poszczególnych miast.


MIASTA WYJAZDOWE/TRANSPORT:

Podróż do Amsterdamu trwa ok. 10-12 godzin od momentu przekroczenia granicy.


WAŻNE

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.


ZAPISY:
Zapisów można dokonywać pod numerem telefonu 780 177 600 lub wysyłając informację na adres e-mail: biuro@krainawycieczek.pl

Możesz również skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy.


* W celu ostatecznego potwierdzenia ceny prosimy o kontakt z biurem

Organizatorem wycieczki jest firma Funclub Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu