Archiwum – Energylandia – Rodzinny Park Rozrywki


TERMIN: 15.07.2018r. (niedziela)

W programie:

Wizyta w największym w Polsce parku rozrywki. W weekend 14-15 lipca Energylandia świętuje swoje 4 urodziny. Z tego powodu czekają Was dodatkowe atrakcje m.in: tort, zabawy w pianie, konkursy z nagrodami i inne. Co Was jeszcze czeka?

  • Bajkolandia (kolejka widokowa, karuzele, roller coaster, zjeżdżalnia, auto zderzaki, jeep safari).
  • Strefa Falilijna (roller coaster, planetarium, wioska szwajcarska i inne).
  • Strefa ekstremalna (wahadło kręcące się wokół własnej osi, ramię o średnicy 40 metrów poruszające się z niesamowitą prędkością dochodzącą do 100 km/h, wysoka na ponad 40 metrów wieża zrzutu itp).
  • Water park (naśladuje tropikalną wyspę. Można tu zażyć słońca lub odpocząć w cieniu parasola. Strefa ta składa się z 3 basenów z podgrzewaną wodą, o głębokości od 40 do 120 cm., rozmieszczonych na powierzchni 1800 metrów kwadratowych).
  • Widowiska i pokazy (kaskaderzy na motocyklach, rowerach, quadach oraz w samochodach, skoki z ramp, wokalne show, bajka z udziałem maskotek Energusia, Leosia, Bartusia i Sissi, pokazy ognia w połączeniu z żonglerką, akrobatyką, tańcem i muzyką, kabaret angażujący publiczność, pokaz artystyczny z elementami akrobatyki oraz tańca pole-dance i wiele wiele innych).

Zobacz zdjęcia z wycieczki