Grand Prix F1 z Kubicą w Barcelonie


TERMIN I CENA:

08 – 13.05.2019 r. – 1799 PLN + obowiązkowo dodatkowo płatne (60 PLN i 15 EUR)


ŚWIADCZENIA

W cenie

 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)
 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych w hotelu MONTEVISTA ***
 • 4 noclegi
 • wyżywienie HB: 4 śniadania i 4 obiadokolacje
 • bilety wstępu na treningi oraz GP (w cenie bilety na trawie, istnieje możlwość zakupu biletów na trybuny – za dodatkową dopłatą)
 • zwiedzanie Barcelony
 • opieka rezydenta na miejscu

Dodatkowo płatne obowiązkowo

Łącznie: 60 PLN i 15 EUR, w tym:

 • ubezpieczenie KL, NW : 50 PLN/os.,
 • opłata klimatyczna i administracyjna: 15 EURO/os. (płatne w autokarze),
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.

Dodatkowo płatne opcjonalnie

 • ubezpieczenie KR: 3-4% wartości imprezy,
 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os. – daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi,
  ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
  rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/os.
  ubezpieczenie bagażu: 50 zł/os.
  dopłata do miejsca na trybunie C, G, J, K: 580.00 PLN /os.,
  dopłata do miejsca na trybunie A, I, H, L: 900.00 PLN / os.,
  dopłata do miejsca na trybunie F: 1350.00 PLN / os.
  11.05 / 12.05 możliwość wyjazdu na mecz FC BARCELONA vs. GETAFE
  UWAGA! Ceny biletów na trybuny mogą ulec zmianie.


PROGRAM RAMOWY

1 dzień (8.05) – wyjazd z Polski wg rozkładu, przejazd przez Niemcy, Francję.

2 dzień (9.05) – przyjazd do Lloret de Mar w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja,  nocleg.

3 dzień (10.05) – po śniadaniu wyjazd na tor Circuit de Catalunya – sesja treningowa.

Po południu przejazd do Barcelony, w programie zwiedzania m.in. Sagrada Familia (z zewnątrz), Plac Hiszpański, La Rambla, CAMP NOU (dla chętnych za dodatkową opłatą 25 euro). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień (11.05) – po śniadaniu wyjazd na trening i kwalifikacje. Powrót do hotelu, czas wolny, obiadokolacja,  nocleg.

5 dzień (12.05) – po śniadaniu wyjazd na tor – Grand Prix Hiszpanii. Po zawodach powrót do hotelu, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień (13.05) – po śniadaniu wyjazd do Polski.

7 dzień (14.05) – przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych. 

 • 11.05 / 12.05 w miarę możliwości czasowych, za dodatkową opłatą organizowany będzie wyjazd na mecz FC Barcelona – Getafe. Szczegóły i cena podane zostaną na 3 tygodnie przed imprezą.

HOTEL

Hotel MONTEVISTA – to komfortowy kompleks położony w turystycznej części Lloret de Mar w odległości około 600 metrów od morza. Na terenie obiektu znajdują się sale barowe, prywatny ogród z odkrytym basenem,restauracja hotelowa, pokój gier i plac zabaw dla dzieci. W pobliży hotelu znajdują się liczne sklepy, kawiarnie i restauracje. Pokoje w hotelu są funkcjonalne, klimatyzowane i nowocześnie urządzone, posiadają łazienkę, suszarkę do włosów, telefon, TV, balkon i odpłatny sejf.


MIASTA WYJAZDOWE/TRANSPORT:WYŻYWIENIE

W cenie 4 śniadania i 4 obiadokolacje w formie bufetu.


WAŻNE

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TURYSTYCZNEGO FUNDUSZU GWARANCYJNEGO

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

POZOSTAŁE INFORMACJE

Katalonia oferuje turystom nieprzebrane bogactwo krajobrazu: skaliste wybrzeża, piaszczyste plaże, zielone równiny, stepy, pogórza i wysokie sierry – wszystko w okolicy Barcelony. Na terenie tego autonomicznego regionu można znaleźć zabytkowe miasta i miasteczka, małe rybackie wioski, górskie osady, tysiące romańskich kaplic, rzymskie mosty, winnice, sady, rybne strumienie i lasy pełne zwierzyny. Dla odwiedzających Katalonię jej najbardziej oczywistymi elementami są Morze Śródziemne oraz Pireneje.

Lloret de Mar to jedna z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych w południowej części wybrzeża Costa Brava. Przyciąga niezliczone ilości turystów różnorodnymi rozrywkami, m.in. atrakcyjnym aquaparkiem, kursami nurkowania i licznymi dyskotekami.

Transport autokarem trwa około 24 godziny od granicy polskiej. Przejazd przez Niemcy, Francję oraz Hiszpanię. Przyjazd do Hiszpanii w okolicach godziny 13:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

Uwaga! Dopłata do biletów gwarantuje wejście na jedną z wymienionych trybun.


ZAPISY:
Zapisów można dokonywać pod numerem telefonu 780 177 600 lub wysyłając informację na adres e-mail: biuro@krainawycieczek.pl

Możesz również skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy.


* Podane ceny aktualne na dzień 15.04.2019r. W celu ostatecznego potwierdzenia prosimy o kontakt z biurem

Organizatorem wycieczki jest firma Funclub Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu