Hainan – chińskie Hawaje bez wizy


TERMIN I CENA:

27.03 – 04.04.2020 r. – 3899 PLN + obowiązkowo dodatkowo płatne (130 PLN oraz 400 USD)

04 – 12.12.2020 r. – 3899 PLN + obowiązkowo dodatkowo płatne (130 PLN oraz 400 USD)

15 – 23.01.2021 r. – 3899 PLN + obowiązkowo dodatkowo płatne (130 PLN oraz 400 USD)

19 – 27.02.2021 r. – 3899 PLN + obowiązkowo dodatkowo płatne (130 PLN oraz 400 USD)

12 – 20.03.2021 r. – 3899 PLN + obowiązkowo dodatkowo płatne (130 PLN oraz 400 USD)


ŚWIADCZENIA

W cenie

 • przelot Warszawa – Sanya – Warszawa liniami rejsowymi z międzylądowaniami,
 • opłaty lotniskowe,
 • zakwaterowanie w hotelu 3* superior w pokojach dwuosobowych (6 noclegów)
 • wyżywienie: śniadania x 6
 • zwiedzanie według programu
 • transport klimatyzowanym autokarem/busem na trasie wycieczki,
 • serwis wykwalifikowanego polskiego pilota.
 • wjazd na terytorium wyspy Hainan bez konieczności wyrabiania wizy chińskiej

Dodatkowo płatne obowiązkowo

Łącznie: 130 PLN oraz 400 USD, w tym:

 • obowiązkowa opłata za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługę lokalnych przewodników, serwis lokalnego agenta, zwyczajowe napiwki i inne opłaty lokalne w wysokości 400 USD płatne jako pakiet pilotowi na miejscu wycieczki,
 • ubezpieczenie KL/NNW: 100 PLN
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 30 PLN

Dodatkowo płatne opcjonalnie

 • dopłata do pokoju jednoosobowego: 1000 PLN
 • Wycieczka do Betel Nut Valley – ok. 75 USD
 • Wycieczka na wyspę Nanwan Monkey Island – ok. 65 USD
 • Wycieczka na wyspę Wuzhizhou – ok. 75 USD


PROGRAM RAMOWY

HAINAN – SANYA

Dzień 1 – Spotkanie z pilotem grupy na lotnisku Okęcie w Warszawie. Wylot na Hainan z międzylądowaniem w Hong Kongu.

Dzień 2 – przylot na Hainan. Przesunięcie czasu wynosi 7 godzin w przód. Transfer do hotelu, odpoczynek po podróży. Czas wolny. Spotkanie organizacyjne.

Dzień 3 – po śniadaniu wizyta w Parku Kultury Buddyjskiej Nanshan z monumentalnym posągiem Guanyin, główną postacią chińskiego panteonu buddyjskiego. W Chinach Guanyin jest również tradycyjnie czczona w ludowej religii, jako bogini miłosierdzia, litości i płodności.

Dzień 4 – po śniadaniu wybierzemy się do Parku Krajobrazowego Yalong Bay, gdzie będziemy podziwiać tropikalną roślinność wyspy, niezwykły las deszczowy czy piękne storczyki. Park był główną lokalizacją chińskiego filmu „If You Are the One 2″. W programie spacer po moście wśród lasu tropikalnego oraz wspinaczka na punkt widokowy, z którego rozpościera się zachwycająca panorama na zatokę Yalong Bay.

Dzień 5-7 – wypoczynek na tropikalnej wyspie Hainan, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

Dzień 8 – po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd na lotnisko. Wylot do Warszawy

Dzień 9 – powrót do Polski z międzylądowaniami w portach tranzytowych.

Opłata rezerwacyjna wynosi 30% ceny imprezy. Pozostałe dopłaty: 30% na 90 dni przed imprezą i 40% na 30 dni przed imprezą. W przypadku rezerwacji na mniej niż 90 dni przed imprezą opłata rezerwacyjna wynosi 60% i dopłata do 40% na 30 dni przed imprezą.


ZAKWATEROWANIE

Zakwaterowanie w hotelu 3 gwiazdkowym Superior lub 4 gwiazdkowym w pokoju dwuosobowym.

Przykładowy hotel : Sanya Hawaii Hotel to komfortowy, 18 piętrowy obiekt, położony w dzielnicy Dadonghai Beach, zaledwie kilka minut spacerem od plaży oraz w niedużej odległości od skweru Luhuitou Plaza. Lokalna kategoryzacja obiektu to 4*. Doskonała obsługa oraz udogodnienia w hotelu Sanya Hawaii są gwarancją udanego pobytu. Hotel oddaje do dyspozycji restaurację serwującą dania kuchni chińskiej i azjatyckiej, centrum biznesowe, recepcję 24h, pralnię, room service. Klimatyzowane pokoje wyposażone zostały w Wi-fi, sejf, TV, mini bar, balkon oraz łazienkę z prysznicem lub wanną.


WYŻYWIENIE

W cenie wyjazdu zapewnione jest wyżywienie w postaci śniadań w hotelowej restauracji.


OPIS MIEJSCA

Hainan, nazywana „chińskimi Hawajami” to najbardziej na południe wysunięta wyspa Chin, położona na Morzu Południowochińskim. Na spragnionych relaksu turystów z całego świata czekają piękne plaże, bujna tropikalna roślinność oraz wspaniale rozwinięta infrastruktura hotelowa. Rajska wyspa w swojej ofercie ma nie tylko błogi odpoczynek na plaży, miłośnicy sportów wodnych czy pieszych górskich wycieczek również znajdą coś dla siebie. W centrum południowego wybrzeża wyspy mieści się miejscowość Sanya, najbardziej znany region wyspy. To tutaj odbywały się wybory Miss World. Sanya to idealne miejsce dla osób pragnących rajskiego wypoczynku wśród palm kokosowych, słońca i pięknych plaż!


DOKUMENTY

Na wyjazd niezbędny jest paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z minimum 1 wolną stroną. Wyjazd na Hainan dla polskich obywateli możliwy jest bez wizy.


DOBRZE WIEDZIEĆ

 • w Chinach obowiązującą walutą jest renminbi (yuan): 1 PLN = 1,82 CNY. Pieniądze można wypłacać w bankomatach lub wymieniać w bankach (dolary i euro).

Zdrowie:

 • prosimy o podanie informacji o uczuleniach, przyjmowanych lekach, chorobach przewlekłych

MIASTA WYJAZDOWE/TRANSPORT:


WAŻNE

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.


ZAPISY:
Zapisów można dokonywać pod numerem telefonu 780 177 600 lub wysyłając informację na adres e-mail: biuro@krainawycieczek.pl

Możesz również skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy.


* W celu ostatecznego potwierdzenia ceny prosimy o kontakt z biurem

Organizatorem wycieczki jest firma Funclub Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu