Praga – Walentynki


TERMIN I CENA:

15 – 16.02.2020 r. – 299 PLN   199 PLN + obowiązkowo dodatkowo płatne (10 PLN oraz 20 EUR)


ŚWIADCZENIA

W cenie

  • przejazd autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, WC, DVD)
  • zwiedzanie według programu,
  • opieka pilota,
  • nocleg w hotelu **/*** w okolicach Pragi ze śniadaniem.

Dodatkowo płatne obowiązkowo

Łącznie: 10 PLN oraz 20 EUR, w tym:

  • opłata administracyjna i parkingowa, bilety wstępu, 20 eur/os. – płatne obowiązkowo w autokarze.
  • ubezpieczenie KL/NNW – 10 zł/os.

Dodatkowo płatne opcjonalnie

  • dopłata do wyjazdu z poszczególnych miast


PROGRAM RAMOWY

1 dzień: – wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem, przyjazd do Pragi w godzinach dopołudniowych. Zwiedzanie rozpoczynamy na Hradczanach. W planach zwiedzania Stary Pałac Królewskipunkt widokowy, Bazylika Św. Jerzego, Złota Uliczka z wieżą Daliborką. Następnie spokojny spacer Mostem Karola wraz z przewodnikiem. Przejście przez rynek ze słynnym zegarem Orloj, czas wolny. Zakwaterowanie w hotelu. W godzinach popołudniowych czas wolny w centrum Pragi. Obiadokolacja w restaruracji w centrum Pragi (dodatkowo płatna). Przejazd do hotelu na nocleg.

2 dzień: – po śniadaniu przejazd na dalsze zwiedzanie Pragi. W programie Mała Strana – dzielnica barokowych pałaców, mieszczących obecnie ambasady usytuowane wśród malowniczych ogrodów – kościół Św. Mikołaja – jedna z najokazalszych barokowych świątyń w Europie kościół i klasztor Kawalerów Maltańskich, przejście przez Wyspę Kampę na Most Legii i pod Teatr Narodowy, “Tańczący Dom – Ginger i Fred”- najciekawszy przykład współczesnej architektury w Pradze. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Po drodze postój na obiadokolację na terenie Polski (dodatkowo płatna).


MIASTA WYJAZDOWE/TRANSPORT:


WAŻNE

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.


ZAPISY:
Zapisów można dokonywać pod numerem telefonu 780 177 600 lub wysyłając informację na adres e-mail: biuro@krainawycieczek.pl

Możesz również skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy.


* W celu ostatecznego potwierdzenia ceny prosimy o kontakt z biurem

Organizatorem wycieczki jest firma Funclub Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu