Sylwester w Wenecji


TERMIN I CENA:

30.12.2019 r. – 01.01.2020 r. – 499 PLN + obowiązkowo dodatkowo płatne (10 PLN i 45 EUR)


ŚWIADCZENIA

W cenie

  • Przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, DVD, WC, barek),
  • zwiedzanie wg programu,
  • opiekę pilota,
  • niezapomnianą noc sylwestrową na ulicach Wenecji.

Dodatkowo płatne obowiązkowo

Łącznie: 10 PLN i 45 EUR, w tym:

  • ubezpieczenie KL, NNW – 10 PLN/os.
  • opłaty lokalne m.in. przewodnik, tramwaj wodny, check point (płatne w autokarze) – 45 EUR/os. (opłata nie podlega zwrotowi)

Dodatkowo płatne opcjonalnie

  • Kup Sobie Spokój: 40 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi
  • rezerwacja miejsc w autokarze: 20 PLN/os.


PROGRAM RAMOWY

Biuro Podróży zaprasza na niezapomnianą Noc Sylwestrową w Wenecji. Na Placu Świętego Marka co roku odbywają się liczne atrakcje, koncerty oraz pokaz sztucznych ogni o północy.

Dzień 1 – 30.12.2019 (poniedziałek)
Wyjazd z Polski w godzinach popołudniowych. Nocny przejazd do Włoch.

Dzień 2 – 31.12.2019 (wtorek)
Poranny przyjazd do Wenecji. Zatrzymamy się na parkingu, gdzie będzie czas wolny na toaletę poranną. Zwiedzania miasta, w programie m.in: rejs tramwajem wodnym po kanałach Wenecji, Plac Św. Marka, Most Rialto, Most Westchnień, Canale Grande. Po zakończeniu zwiedzania czas wolny oraz zabawa sylwestrowa na ulicach Wenecji.

Na Placu Świętego Marka co roku odbywają się koncerty na żywo oraz pokaz sztucznych ogni. Zbiórka około 2 w nocy, przejazd do Polski.

Dzień 3 – 01.01.2020 (środa)
Przyjazd do poszczególnych miast w Polsce.


MIASTA WYJAZDOWE/TRANSPORT:


WAŻNE

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.


ZAPISY:
Zapisów można dokonywać pod numerem telefonu 780 177 600 lub wysyłając informację na adres e-mail: biuro@krainawycieczek.pl

Możesz również skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy.


* Podane ceny aktualne na dzień 30.08.2019r. W celu ostatecznego potwierdzenia prosimy o kontakt z biurem

Organizatorem wycieczki jest firma Funclub Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu