Wrocław


PROGRAM:

Do wyboru:

  1. Zwiedzanie Afrykarium i spacer po ZOO, udział w zajęciach edukacyjnych. Zwiedzanie z przewodnikiem: •Hala Stulecia (z zewnątrz), Ogród Japoński, Fontanna Multimedialna na Pergoli, Iglica, Park Szczytnicki, Most Zwierzyniecki, przystań ZOO.
  2. Zwiedzanie z przewodnikiem miasta “krasnalim szlakiem”: Rynek – Ratusz – Plac Solny – Jaś i Małgosia – Jatki – Uniwersytet Wrocławski – Zakład Narodowy Im. Ossolińskich – Wyspa Piasek – Ostrów Tumski – Kolegiata Świętokrzyska – Archikatedra Św. Jana. Po zwiedzaniu gra miejska. Dzieci zostaną podzielone na drużyny i wspólnie będą wykonywać zadania. Scenariusz nie zakłada rywalizacji, dzięki czemu znika problem złych emocji. Każda osoba otrzyma po zakończeniu gry nagrodę: megapocztówki z Wrocławia.
  3. Hydropolis, zwiedzanie, samodzielne zapoznanie się z wystawą oraz udział w warsztatach pt: „PLASTYCZNY MISZ- MASZ”. W ramach warsztatów dzieci własnoręcznie przygotują piankolinę i zapakują ją w  balon. Tak powstanie znany nam z dzieciństwa „gniotek”.  W drugiej części zajęć dowiedzą się, co  to jest gips i połączą go  z innymi odczynnikami chemicznymi, formując barwną kredę, którą później zabiorą do  domu. Następnie wjazd na najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower.
  4. Kolejkowo (zwiedzanie z przewodnikiem + warsztaty plastyczne) oraz godzinne zwiedzanie centrum miasta.

CENA:

ustalana indywidualnie w zależności od ilości osób oraz miasta wyjazdu


WSTECZ